روش ارسال کالا داروخانه آنلاین لوکس دارو

سفارشات ثبت شده در هر روز، از 1 تا 24 ساعت کاری پس از ثبت نهایی در سایت، از طریق پست پیشتاز ارسال می‌شود. (طبق زمان بندی انتخابی مشتری، در قسمت توضیحات فرم پرداخت)

بازه زمانی تحویل کالا در کرج:

سفارشات کرج در کل ایام هفته (حتی روزهای تعطیل) به صورت شبانه روزی ارسال می شود. تایم ارسال عادی از 9 صبح تا 19 می باشد. سفارشاتی که بعد از ساعت 19 ثبت شوند در صورتیکه در قسمت توضیحات سفارش، درخواست ارسال فوری همراه با زمانبندی درج شده باشد، سفارش با هماهنگی با مشتری ارسال خواهد شد.

برای سفارشاتی که به درخواست مشتری تایم ارسال از 10 شب تا 9 صبح دارند، مبلغ سفارش باید بالاتر از 200 هزارتومان باشد.

هزینه ارسال مرسولات کرج:

سفارشات کلیه مناطق  شهر کرج به صورت رایگان و فوری ارسال می شود.

سفارشاتی که در بازه زمانی 10 شب تا 9 صبح ثبت می شوند (در صورتیکه مشتری درخواست ارسال فوری در قسمت توضیحات داده باشد)، شامل ارسال رایگان نخواهد شد. بخش ارسال لوکس دارو، هزینه ارسال را به مشتری اطلاع داده و در صورت تایید مشتری سفارش در زمان خواسته شده ارسال خواهد شد.

سفارشات تهران:

سفارش‌ها برای شهر تهران (مناطق 22 گانه)، از طریق پست ارسال شده و حداکثر زمان تحویل بین 2 الی 3 روز کاری است. در صورت درخواست مشتری امکان ارسال سفارش با پیک و به صورت فوری نیز ممکن است.

زمان تحویل سفارشات شهرستان:

ارسال سفارشات به شهرستان های اطراف تهران و سایر شهرها، پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 2 الی 7 روز کاری است.

هزینه ارسال مرسولات شهرستان:

هزینه ارسال شهرستان به صورت ثابت به مبلغ 55000 تومان در سایت در نظر گرفته شده است.

نکته: پست پیشتاز برای سفارش‌های تمامی شهرها به جز کرج در نظر گرفته شده است.

نکات در زمان تحویل کالا:

لازم است در شهر کرج تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور سفیر تحویل سفارش، کنترل شود. همچنین مشتریانی که در شهرستان قبل از تحویل کالا تمام موارد را با فاکتور چک و سپس رسید تحویل کالا را امضا کنند.

در صورت مخدوش یا خیس بودن کارتن و بسته بندی سفارش، اکیدا از دریافت آن خودداری نمایید و هیچگونه رسیدی را امضا نکنید، در غیر این صورت مسئولیت آن بر عهده خود شما می باشد.

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در شهر کرج، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور سفیران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت با کارشناسان ما از طریق شماره تماس 33417009(026) و یا ارسال چت آنلاین از طریق سایت تماس گرفته و مورد را اطلاع دهید.

تبصره:

در صورت عدم حضور مشتری برای تحویل سفارش و تماس و در دسترس نبودن مشتری، سفارش تا 3 روز کاری نزد لوکس دارو به امانت مانده و بعد از این زمان اقلام سفارش به انبار عودت و سفارش به صورت خودکار لغو می شود و در صورت واریز وجه سفارش، مبلغ سفارش به شماره کارتی که تراکنش ثبت سفارش انجام شده است ، عودت خواهد شد.