خدمات پس از فروش داروخانه آنلاین لوکس دارو

خدمات مشاوره:

شما عزیزان میتوانید برای انتخاب و خرید محصولات علاوه بر خواندن اطلاعات کامل درج شده برای محصول به صورت حضوری و آنلاین از کارشناسان لوکس دارو مشاوره دریافت نمایید تا بتوانید بهترین محصول متناسب با خود را انتخاب کنید.

همچنین می توانید پس از انتخاب و خرید محصول از سایت و دریافت آن، هرگونه سوال در مورد محصول (نحوه مصرف، مدت زمان نگهداری و …) را از کارشناسان ما بپرسید تا بتوانید بهترین نتیجه را از مصرف محصولات ما دریافت نمایید.

جهت ارتباط با کارشناسان لوکس دارو کلیک نمایید.

خدمات مرجوعی کالا:

لوکس دارو همواره در تلاش است تا محصولات باکیفیت و دارای لیبل وزارت بهداشت با شرایط مطلوب را برای شما عزیزان فراهم نماید. با این وجود ممکن است پس از خرید به هر دلیل تصمیم به عودت کالا بگیرید اما به دلیل دستور وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو امکان عودت محصول به دلیل شرایط نگهداری پس از خروج از داروخانه وجود ندارد.

با این حال با توجه به انواع مختلف پوست و تاثیر مختلف محصولات بر روی آن، چنانچه محصولات جهت مصرف موضعی مانند کرم ها و محصولات آرایشی و بهداشتی خریداری شده، باعث بروز هرگونه حساسیت مانند قرمزی، خارش، کهیر و تورم در پوست و مو شما عزیزان شود، لوکس دارو به جهت رفاه حال شما مشتری گرامی، پس از بررسی کارشناسان، این امکان را فراهم کرده که کالای موردنظر را با کالای مناسب پوست شما تعویض نماید.

توجه نمایید این شرایط شامل محصولات خوراکی و بلعیدنی نمی باشد.